Skip navigation

Pieslēgums internet tīklam

SIA IVIKS nodrošina Internet pieslēgumus biznesam un privātpersonām. 

SIA IVIKS ir Latvijas Republikas Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisijā reģistrēts elektronisko sakaru komersants (Interneta un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs) кopš 2010. gada 13. novembra. 

Pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāki neatkarīgi datu pārraides kanāli no dažādiem Internet pakalpojumu sniedzējiem (ISP). 

Nepārtrauktu pieslēgumu Internet tīklam nodrošina automātiska datu maršrutizācija, arī tajos gadījumos, kad viens no datu pārraides kanāliem nedarbojas. 


Videonovērošanas sistēmas

Piedāvājam dažāda līmeņa risinājumus, no 1-4 kamerām, gan paaugstinātās sarežģītības uzdevumus, starp kuriem ir numuru fiksēšana un daudzi citi. Ilggadēja pieredze integrācijas risinājumu realizācijā ļauj mums būvēt sistēmas, izmantojot esošās klienta iekārtas un kabeļu tīklus, veicot pilnīgu vai daļēju integrāciju. Šādā veidā mēs ļaujam saglabāt agrāk veiktās investīcijas.

Īpašu uzmanību pievēršam sistēmas spējai darboties 24/7/365 režīmā. 

Sniedzam konsultācijas atbilstošas videonovērošanas sistēmas izvēlē. Palīdzam saprast tehnoloģiju atšķirības un noskaidrot, kāds aprīkojums ir piemērots konkrētajā situācijā.

Mūsu pircējiem piedāvājām bezmaksas konsultāciju pirms un pēc aprīkojuma iegādes.

Piedāvājam lejupielādei tehnisko informāciju, lietošanas instrukcijas un ar iegādāto aprīkojumu saistīto programmatūru.


Datortehnikas veikals un serviss

SIA IVIKS piedāvā kvalitatīvu, ātru datoru remontu. Veicam telefonu, planšetdatoru, monitoru, televizoru, auto navigācijas, printeru remontu, modernizāciju, servisu. 

Veicam kārtridžu uzpildi un atjaunošanu.

Piedāvājam datortehnikas, biroja tehnikas apkalpošanu un apkopi. Mūsu speciālisti atjaunos datus no dažādiem bojātiem datu nesējiem. Veicam biroja, datortehnikas pieslēgšanu, programmu instalāciju, un to precīzu noregulēšanu.

Datortehnikas remonts apkalpošana, apkope tiek piedāvāta gan juridiskām, gan arī privātpersonām. 

Nepieciešamības gadījumos mūsu speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas. Veiktajiem datortehnikas darbiem kā arī uzstādītām komponentēm ir garantija.