Skip navigation

Sīkdatnes (“cookies”) un iviks.lv

Informējam Tevi, ka mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angliski – cookies). Tās ir informācijas vienības, ko tīmekļa vietne nosūta Tavai pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma tos ieraksta sīkdatņu failā, kas tiek saglabāts Tava datora cietajā diskā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties tīmekļa vietnē un ļauj tīmekļa vietnes uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu. Ja sīkdatņu funkcija Tavā pārlūkprogrammā nav iespējota, mēs nevaram nodrošināt iviks.lv vietnes korektu darbību.

Mūsu tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc nekādu personiska rakstura informāciju par lietotāju.

Kā iviks.lv izmanto sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai aizsargātu savus klientus un novērstu krāpnieciskas darbības. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs tiešsaistē pilnvērtīgi piekļūt iviks.lv tīmekļa vietnei.

Sīkdatnes izmantojam arī tāpēc, lai uzzinātu, kā lietotāji nonāk mūsu tīmekļa vietnē, un analizētu to pārvietošanos tajā – tas mums palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Vietnē tiek izmantots Google Analytics vietnes darbību analīzes rīks, kurš izmanto sīkdatnes, kas palīdz analizēt vietnes apmeklējumu un identificēt problēmas vietnē. Sīkāk par šo sīkdatņu darbību vari uzzināt Google privacy vietnē.

Sīkdatnes mums palīdz novērtēt, cik efektīvas ir iviks.lv tīmekļa vietnē izvietotās reklāmas un piedāvājumi.


Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas iviks.lv?

Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes ir pagaidu sīkdatnes, kas darbojas laikā, kad datorlietotājs piekļūst tīmekļa vietnei (precīzāk, līdz brīdim, kad lietotājs iziet no tīmekļa vietnes un aizver pārlūkprogrammu). Sesijas sīkdatnes palīdz iviks.lv tīmekļa vietnei iegaumēt darbības, ko apmeklētājs ir veicis iepriekšējā lapā, novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.

Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Šīs sīkdatnes palīdz mums identificēt Tevi kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā pēc nejaušības principa ģenerētu skaitli).

Par sīkdatņu kontrolēšanu un izdzēšanu.

Ja vēlies ierobežot sīkdatņu darbību vai bloķēt tās mūsu tīmekļa vietnē vai jebkurā citā tīmekļa vietnē, to var izdarīt, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai uzzinātu par šo iespēju vairāk, izmanto pārlūkprogrammas "Palīdzība” (Help) funkciju. Atgādinām, ka ja sīkdatņu funkcija nav Tavā pārlūkprogrammā nav iespējota, mēs nevaram nodrošināt iviks.lv vietnes korektu darbību.